.

Regulamin:

 1. Rezerwacji dokonuje się telefonicznie lub mailowo.
 2. Po uzgodnieniu terminu, warunków wynajmu domku, osoba zamawiająca zobowiązana jest do uiszczenia zadatku w terminie maksymalnie 3 dni od dokonania rezerwacji telefonicznej lub mailowej. Brak wpłaty zadatku w/w terminie powoduje anulowanie rezerwacji. Gwarancją rezerwacji jest dokonanie wpłaty 30% zadatku z całości pobytu.
 3. W przypadku rezygnacji z pobytu, zadatek nie będzie zwracany.
 4. W dniu przyjazdu reguluje się należne opłaty za wynajęcie domku.
 5. Domek wynajmowany jest na minimum dwie doby, w okresie Świąt Bożego Narodzenia minimum 4 doby i w ferie zimowe minimum 5 dób.
 6. Doba zaczyna się o godzinie 16:00, kończy o 10:00.
 7. Przy pobraniu kluczy do domku Gość okazuje dowód tożsamości i zostaje zameldowany w domku.
 8. W domku znajduje się komplet pościeli i ręczników dostosowany do ilości wynajmujących osób.
 9. Odbiór kluczy do domku następuje bezpośrednio w wynajętym obiekcie.
 10. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22:00 do godz. 6:00.
 11. W dniu wyjazdu pokój musi być opuszczony do godziny 10:00.
 12. W domku obowiązuje bezwzględny zakaz palenia. W przypadku naruszenia tego zakazu zastrzega się prawo do natychmiastowego zerwania umowy wynajmu i obciążenia wynajmującego kosztem prania i dezynfekcji (500 zł). Papierosy można palić na zewnątrz budynku.
 13. Domek ogrzewany jest pompą ciepła (ogrzewanie podłogowe w całym obiekcie). Dodatkową atrakcją jest kominek, który nie jest źródłem ogrzewania. Można do niego zakupić u nas drzewo sezonowane w kwocie 50zł.
 14. W kwestiach nieujętych w niniejszym regulaminie decyduje właściciel domku.

Nasz domek pomieści wygodnie 8 osób, po dwie osoby w każdej z 4 sypialni. W salonie jest również rozkładany dwuosobowy narożnik, który pozwoli pomieścić docelowo 10 osób w całym domku.