.
.

Galeria zdjęć

Bukowa Chatka

logo pension1

Witamy w Bukowej Chatce, gdzie natura przeplata się z elegancją. W komfortowych wnętrzach oderwiecie się od szarej rzeczywistości i zrelaksujecie się na łonie natury. Cicha i spokojna okolica a jednocześnie bliskość szlaków i atrakcji turystycznych sprawia, że nie sposób się u nas nudzić! Cały pięciopokojowy dom wraz z parkingiem, tarasem, ogrodem i placem zabaw jest tylko do Waszej dyspozycji. W domku znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, przestronna łazienka z pralką a w każdym pokoju jest telewizor.

Świetnie się u nas czują zarówno rodziny z dziećmi, jak i grupy znajomych lub przyjaciół. Chętnie pomożemy im zorganizować czas wolny oraz spotkania integracyjne ( kuchnia wyposażona jest we wszelkiego rodzaju niezbędne do tego szkło ;-) )

Budując nasz dom przyświecała nam myśl, aby znaleźć się jak najbliżej natury. Dlatego w ogrodzie znajdziecie wiele odmian regionalnych ziół, domki dla ptaków i hotele dla owadów, a elewację domu zdobi piękne malowane bukowe drzewo. Na etacie jest u nas kogut i gadający indyk :-) . Można również spróbować ekologicznych jajek z naszej zagrody, miodów od naszego szwagra oraz serów śmietany i mleka od sąsiadujących wiejskich gospodyń!

Musicie to zobaczyć na własne oczy! Serdecznie zapraszamy!!!

eu

Europejski Fundusz na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020

W ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 realizujemy projekt pt.: Domek "Bukowa Chatka" i Ekomuzeum "Stara Kuchnia"

Ładowanie strony: Bukowachatka